İlkokul

Asil bir nesil için…

İyi Bir Başlangıç İçin...

İlkokul, çocuğun akademik ve sosyal hayatındaki en kritik dönemlerden biridir. Okuma yazma, aritmetik, hayat bilgisi gibi temel becerilerin gelişmesinin yanında ileri seviye akademik hayatın da temelini oluşturması, ilkokul eğitiminin birçok eğitim bilimci tarafından en önemli eğitim öğretim periyodu olarak değerlendirmesine yol açmıştır. 

İlkokul Eğitimi

Asil Okulları değerleriyle harmanlanan, nitelikli ve özverili eğitim kadromuzla uygulamaya koyduğumuz ilkokul eğitim sistemimiz çocuğun çok yönlü ve istikrarlı gelişimini sağlarken bireysel farklılıkları göz önünde bulunduran bir anlayışa sahiptir. Butik okul konseptiyle eğitim veren okulumuz kişisel beceri ve eğilimlerin gelişmesi için uygun ortamı sağlarken her bir çocuğun biricik ve eşsiz olduğunun farkındadır. Bu farkındalıktan dolayı ki, eğitim öğretim süreçlerini toptancı bir anlayışla değil zengin içerikli ve çok yönlü olacak şekilde planlar ve uygularız.

Bireyler yetiştirme hedefiyle yola çıkmış ve yüzlerce mezunuyla bu hedefini gerçekleştirmiş olmanın onurunu yaşamaktadır.

Beraber Yürüyelim

Sizleri de Asil ailesinde görmeyi ve ortak hedeflere birlikte yol alabilmeyi umuyor ve geleceğimizin mimarı çocuklarımıza en iyi eğitimi veriyor olmanın gururunu beraber yaşamaya davet ediyoruz.

Kısa Kısa Asil Okulları

16-20 Kişilik Sınıflar

Ahşap Atölyesi

Müzik Sınıfı

Yabancı Dil

Teknolojik Sınıflar

Uygun Müfredat

Zengin Döküman

Sosyal Aktivite

Atölye Çalışmalarımız